شرکت خشکبارپردازان دست آورد

شرکت خشکبارپردازان با نام صنعتی دست آورد بیش از ۱۵ سال در صنعت بسته بندی خشکبار مشغول به کار است . این شرکت در صنعت بسته بندی توانسته به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند.دست آورد مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های بسته‌بندی است و اکنون بعد از سال‌ها با یاری حق تعالی، تلاش و پشتکار مدیریت و کارکنان کارکشته، توانسته  یکی از بهترین ها در صنعت آجیل و خشکبار باشد.

اهداف دست آورد

دست آورد با بسته بندی انواع آجیل و خشکبار اعم از پسته، بادام، بادام زمینی، بادام‌هندی، انجیر، توت خشک، متنوع‌ترین تخمه‌ها و همچنین انواع آلوها، به صورت کاملاً بهداشتی و با کیفیت مرغوب، توانسته مشتری‌های بسیاری را جلب کند و لازم به ذکر است که دست آورد انواع آلبالوهای خشک‌ را به صورت وکیوم و زیر نظر مدیر بهداشت و همچنین پیشرفته ترین دستگاه‌ها بسته‌بندی کرده و در معتبرترین فروشگاه‌ها عرضه می نماید .

  • کیفیت در ارائه محصولات
  • بسته بندی انواع آلبالوهای خشک‌ به صورت وکیوم و زیر نظر مدیر بهداشت و پیشرفته ترین دستگاه‌ها
  • گواهینامه مدیریت کیفیت
  • نوآوری در ارائه خدمات برتر
  • بسته بندی انواع آجیل به صورت کاملاً بهداشتی و با کیفیت مرغوب

پاسخ به پرسش های متداول

محصولات دست آورد در تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و همچنین بهترین سوپر مارکت‌ها یافت می شود.شما با مراجعه به نزدیک‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای محل سکونت خود می‌توانید از محصولات دست آورد استفاده کنید و آنرا خریداری فرمایید. پس حتماً یکبار امتحان کنید تا برای همیشه مشتری ما شوید.

باز هم سوالی دارید؟     همین حالا بپرسید

شماره ثبت : ۲۰۵۸۲۲
شماره پروانه بهره‌برداری از وزارت صنایع : ۱۹۵۵۱
شماره پروانه بهره‌داری از وزارت بهداشت : ۵۳۱۰

پاسخ سوال های خود را در بین توضیحات ما نیافتید؟