Image
درباره دست آورد

شرکت خشکبارپردازان با نام صنعتی دست آورد بیش از ۱۵ سال در صنعت بسته بندی خشکبار مشغول به کار است . این شرکت در صنعت بسته بندی توانسته به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند.

دست آورد مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های بسته‌بندی است و اکنون بعد از سال‌ها با یاری حق تعالی، تلاش و پشتکار مدیریت و کارکنان کارکشته، توانسته  یکی از بهترین ها در صنعت آجیل و خشکبار باشد.

 

دست آورد چی کار می‌کند؟؟

دست آورد با بسته بندی انواع آجیل و خشکبار اعم از پسته، بادام، بادام زمینی، بادام‌هندی، انجیر، توت خشک، متنوع‌ترین تخمه‌ها و همچنین انواع آلوها، به صورت کاملاً بهداشتی و با کیفیت مرغوب، توانسته مشتری‌های بسیاری را جلب کند.

و لازم به ذکر است که دست آورد انواع آلبالوهای خشک‌ را به صورت وکیوم و زیر نظر مدیر بهداشت و همچنین پیشرفته ترین دستگاه‌ها بسته‌بندی کرده و در معتبرترین فروشگاه‌ها عرضه می نماید .

 

محصولات دست آورد را از کجا خریداری کنیم؟؟

محصولات دست آورد در تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و همچنین بهترین سوپر مارکت‌ها یافت می شود.

شما با مراجعه به نزدیک‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای محل سکونت خود می‌توانید از محصولات دست آورد استفاده کنید و آنرا خریداری فرمایید. پس حتماً یکبار امتحان کنید تا برای همیشه مشتری ما شوید.

 

مزایای خشکبار بسته‌بندی شده!!

بعضی از افراد بر این باورند که آجیل‌هایی که به صورت فله‌ای در بازار عرضه می‌شود بهتر هستند، زیرا هم قابل تست کردن هستند و هم اینکه می‌توان تا چندین گرم را به میزان دلخواه خریداری کرد ولی خوب است این نکته را بدانیم که آجیل‌های و خشکبار قابلیت آلودگی به قارچی نظیر افلاکسین را دارند که واحدهای صنعتی با توجه به پروانه‌های بهداشتی، ملزم به اندازه گیری قارچ افلاکسین بر روی محصولات خود می‌باشد، اما در آجیل‌هایی که بصورت فله‌ای در بازار هست این اندازه‌ گیری صورت نمی‌گیرد.